Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.11.2015 Gazete
ABONE OL

'u komadan çıkaracağız

Bordo-Mavili kulübü başkan adayı Muharrem Usta, "'u komadan çıkaracağız. Bunu sportif başarıyla yapacağız" dedi

Trabzonspor'u komadan çıkaracağız
Trabzonspor Başkanı adayı Muharrem Usta, 5-6 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu öncesi konuştu.

FUTBOLUN BAŞKENTİ
Usta, "Trabzonspor derin bir komada. Buradan çıkarmamız lazım çünkü tarihine baktığımızda Trabzonspor futbolun başkenti. İstanbul'un 100 yılı aşan kulüplerin tarihine baktığımız zaman 'un yaklaşık 50 yıla birçok başarı sığdırdığını görüyoruz. Biz bu başarıları harcadık, yedik ve bitirdik. Sonunda da komaya soktuk. Bu kongrede seçeceğimiz yönetim bu tedaviyi en iyi şekilde yapacak yönetimdir. Gelen yönetim yanlış yaparsa toparlayamayız. Sportif başarıları olmadan Trabzonspor, içinde bulunduğu durumdan çıkması kolay değil. Kulübe dünya kadar para gelse de sportif başarı gelmeden komadan çıkılmaz. Saha sonuçları çok önemli, sıkıntıları atlatmak için" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.