Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.11.2015 Gazete

Dökülüyoruz çalışmadık

Sneijder'in "Çalışmıyoruz. Güçlü değiliz" açıklamasının ardından bir yıldız oyuncu daha Hamza hocayı eleştirdi. "Dökülüyoruz! Yazın iyi bir kamp geçirmedik, idmanlar çok yumuşak kaldı, Sistem yok. Takım olamadık"

Dökülüyoruz çalışmadık

Atletıco Madrid maçı sonrası Hamza Hamzaoğlu'nu hedef alan açıklamalar yapan Sneijder'den sonra bir yıldız oyuncu daha Hamza hocayı eleştirdi... Sarı-kırmızılı futbolcular, Atletico Madrid maçının ardından eteklerindeki taşları döktüler. İsminin açıklanmasını istemeyen takımın ilk 11 oyuncusu, "Dökülüyoruz! Yazın iyi bir kamp geçirmedik, idmanlar çok yumuşak kaldı, lay-lay-lom'la geçti. Sistem falan yok. Kopuk kopuk oynuyoruz, ikinci topları hiçbir şekilde alamıyoruz. Yardımlaşma olmayınca boşu boşuna koşuyoruz. Kendimize olan güveni her geçen kaybediyoruz. Takım değiliz. Umarız yeni hoca bizi toparlar" görüşünü paylaştı. Bazı futbolcular da Hamza Hamzaoğlu'nun sezon başında kondisyon yüklemediğini belerterek belirli sürelerden sonra yorulduklarını ve oyundan düştüklerine dikkat çekerek Hamzaoğlu'nu suçladılar.

FUTBOLCULAR HAMZA HOCADAN ŞİKAYETÇİYMİŞ!

Sneijder dün şu açıklamaları yapmıştı: "Daha çok çalışmamız, idman yapmamız ve kendimizi geliştirmemiz lazım. Sahada tek bir takım vardı, o da Atletico'ydu. Takım olamıyoruz, takım olmalıyız. Psikoloji ile alakası yok. Antrenman yapmıyoruz ki..." Takım arkadaşlarına, teknik heyete ve yönetime mesaj gönderen Muslera ise, "Bir-iki günde bir şeyler değişmez ama yeni hoca bir şeyleri değiştirecek. Bir şeyleri de değiştirmeli zaten" ifadesini kullandı.
kalan karakter 1000

hkn hkn

hepimiz doğru olana doğru yanlış olanada yanlış demeliyiz.koskoca gs camiasında bir snejder çıktı kral çıplak dedi.biimkiler niye diyemiyor......görmüyorlarmı yanlış birşeyler var.ama diyemezler çünkü maaşını alıyor konuşursa idareyle arası açılır ve düzeni bozulur....her işimizde maalesef böyleyiz.yabancı biri çıkıp biz ders verdi..ona helal olsun bizede yaz
ıklar olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.11.2015 20:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.