Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.11.2015 Gazete
ABONE OL

Yönetimin yarısını değiştiriyor

2016 yılında kongreye gidecek olan Beşiktaş'ta Başkan 'ın yönetimden bazı isimleri listeye yazmayacağı iddia edildi

Yönetimin yarısını değiştiriyor
Önümüzdeki yıl kongreye gidecek olan Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın nasıl bir liste oluşturacağı ve mevcut yönetiminde ne kadar değişikliğe gideceği tartışılıyor. Geçtiğimiz günlerde Fikret Orman'ın bir yakınına konu hakkındaki sorusu üzerine verdiği cevap ise radikal bir değişimin olacağı yönünde yorumlandı.

5 İSİMLE DEVAM ETMEYEBİLİR
Orman
'ın listesinde olmayacak 5 ismin kesinleştiği bunun da mevcut yönetim kurulunun yarıbından fazlasına tekamül ettiği belirtildi. Başkanın zaman zaman sorun yaşadığı Ahmet Nur Çebi ile devam edip etmeyeceği konusunda da renk vermediği ifade edildi.

Fatih DOĞAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.