Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.11.2015 Gazete
ABONE OL

Hakkınızı helal edin

Florya'ya gelerek futbolcularla helalleşti. Hamzaoğlu daha sonra medyaya yaptığı açıklamada, "Hakkınızı helal edin. Kimseye kırgın değilim" dedi.

Hakkınızı helal edin
Galatasaray'da yönetimin görevine son verdiği Hamza Hamzaoğlu dün hareketli dakikalar yaşadı. Önce altyapıdaki hocalara veda eden tecrübeli hoca ardından Başkan Dursun Özbek ve futbolcularla vedalaştı. Burada oyuncularıyla helalleşen medyaya yaptığı açıklamada uzun vadeli planları biraz erteleyeceklerini söyleyerek, "Uzun vadeli olanları Allah nasip ederse bir gün gerçekleştiririz" dedi. Futbolcularla duygusal bir vedalaşma yaptıklarını ifade eden Hamzaoğlu, "Oyuncularımla, personelle helalleştik. Basın mensubu arkadaşlarla da helalleşelim dedik. Hakkınızı helal edin" dedi.

ALACAKLARIMIZ ÖDENECEK
Kimseye kırgın olmadığını vurgulayan Hamza Hamzaoğlu, "Çok şükür bugüne kadar yaşadıklarımız için teşekkür ediyoruz. Bugün itibariyle olan alacaklarımızı ödeyecekler. Başkanımız sağolsun gerekeni yaptılar. Bugün farklı birşey konuşmadık. Yönetime ve takıma başarılar diliyorum. İnşallah daha güçlü şekilde devam edecekler. Oyuncular da biz de üzüldük. Onlarla acı tatlı bir aile olduk" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.