Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.11.2015 Gazete
ABONE OL

Yöneticilik defterini kapatmış değilim

Albayrak yöneticilik defterini kapatmadığını ifade ederek, "Gerekirse görev alabilirim"diye konuştu.

Yöneticilik defterini kapatmış değilim
Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak Başkan Dursun Özbek başta olmak üzere kimseye dargın olmadığını söyledi. Bunun söz konusu bile olmayacağını vurgulayan Albayrak, "Hepsi beraber çalıştığım arkadaşlarım. Onlara küsmem söz konusu değil" dedi. Takımda bir ağabeye ihtiyaç olup olmadığı sorusunu cevaplandıran Albayrak, "G.Saray bunların hepsini aşar" diye konuştu.

HER ZAMAN HAZIRIM
Yöneticilik defterini kapatmadığını vurgulayan Abdurrahim Albayrak, "Yok Allah göstermesin. Biraz rahatsızlığımız vardı o dönem. Şimdi iyiyim. Tedavilerim oldu. Görev verilirse yöneticilik yapmaya hazırım" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.