Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.11.2015 Gazete

Nereden çıktı 2 gün izin

2 yarılarda temposu düşen ve kondisyon sıkıntısı çeken Fenerbahçe'de 'nın milli arada yükleme yapması bekleniyordu. Ancak Portekizli hoca takıma 2 gün izin verdi. Ekstra izin alan ve ülkesine giden Van Persie'de süre 3 güne çıktı

Nereden çıktı 2 gün izin

Sezona başlarken tarihinin en güçlü kadrolarından birini kuran ancak beklenen futbolu bir türlü ortaya koyamayan Fenerbahçe'de bazı karşılaşmalarda 2. yarıda düşüş yaşandığı gözlenmişti. Takımda kondisyon eksikliği olduğu yönünde eleştiriler yükselirken teknik direktör Pereira'nın milli maç arasında takıma kondisyon yüklemesi yapması bekleniyordu. Torku Konya maçı sonrası 1 gün izin yapan ve sonrasında Mersin maçı hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe'de cuma günü U21 takımı ile hazırlık maçı oynandıktan sonra, teknik direktör Pereira futbolcvularına 2 gün izin verdi. 1 gün öncesinden izne çıkan ve ülkesine giden aynı zamanda en çok kondisyon eksikliği çeken kişi olduğu belirtilen Van Persie'de ise süre 3 güne çıktı.

ZATEN AĞIRLIK ÇALIŞMASI YAPTIRMIYORDU
Sezon başı çalışmalarında takıma laktak ve yağ testi yaptırmaığı için eleştirilen, bunun yanında salonda ağırlık çalışmalarına hiç yer vermediği birçok kez dile getirilen Pereira'nın neden takıma 2 gün izin verdiğine anlam verilemedi. Başkan Aziz Yıldırım'ın da 2 günlük izne kızdığı ancak teknik direktör Vitor Pereira'ya bir şey demediği de gelen haberler arasında.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.