Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.11.2015 Gazete
ABONE OL

'le söz kesildi!

Partizan'la sezon sonu sözleşmesi bitecek olan 'in menajeri "Bir takımla anlaştık" dedi . 19 yaşındaki süper yeteneğin anlaşma sağladığı takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi

Zivkovic'le söz kesildi!
Fenerbahçe'nin yıldız futbolvu avı devam ediyor. Sarı-Lacivertli kulüp bu kez genç bir yıldızın peşinde. Partizan'da forma giyen 19 yaşındaki Andrija Zivkovic için güzel haberler geliyor! Sezon sonunda Partizan ile sözleşmesi bitecek olan Sırp sağ kanat oyuncusu yeni sözleşmeye yanaşmıyordu. Şimdi bu futbolcunun menajeri sezon sonu için isim vermeden bir takımla anlaştıklarını açıkladı. Zivkovic'in anlatştığı takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi. Fenerbahçe dışında bu futbolcunun peşinde olan Portekiz ekibi Benfica'nın transfer yarışında geriye düştüğü, ibrenin Fenerbahçe'ye döndüğü ifade edildi. Benfica'nın Fenerbahçe'nin teklif ettiği rakamın altında kaldığı da belirtiliyor. Zivkovic aynı zamanda sol kanatta da forma giyebiliyor.

19 MAÇTA 9 GOL VE 7 ASİSTE İMZA ATTI...
ESAS mevkisi sağ kanat olmasına rağmen sol ayağını kullanan bir futbolcu olan Zivkovic, bu sezon Partizan formasıyla 19 maçta 9 gol ve 7 asiste imza attı. Sırbistan Milli Takım formasını da giyen 19 yaşındaki yıldız futbolcu transfer edilmesi durumunda Kadıköy'de tribünleri ayağa kaldıracak kapasitede bir futbolcu. Süratini güç ve teknikle birleştiren Zivkovic, gol vuruşlarını da çok iyi yapabiliyor.