Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.11.2015 Gazete
ABONE OL

Katar'a yenilmemiz sürpriz olur!

Türkiye Futbol Direktörü , Katar'la oynayacakları maça çok büyük önem verdiklerini söyleyerek, "Bu formumuzla yenilmemiz sürpriz olur"

Katar'a yenilmemiz sürpriz olur!
Fatih Terim, Katar maçına büyük önem verdiğini söyledi. Bu maçta hatalarını görüp ona göre tedbir alacaklarını söyleyen Türkiye Futbol Direktörü, "Kaybetmeyi sevmediğim aşikar. Bunu da takıma aktaracağım. Kayıpsız geçersek daha da sevinirim. Ya- pacakları hataları toleranslı ola- rak göreceğim. Ufak tefek hatalar bekliyorum ama ciddiyetten uzaklaşmayacağız. Bu kadar kazanan bir takım Katar'a kaybederse sürpriz olur. Futbolda her şey olur ama Türkiye'nin şu anki formuyla kaybetmesi sürpriz olur" dedi. Terim EURO 2016'da açılış maçını Fransa ile oynamak istediğini sözlerine ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.