Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.11.2015 Gazete
ABONE OL

Ay-Yıldızlı oyuncular Atatürk'ü andı

futbolcuları aramızdan ayrılışının 77. yıldönümünde Atatürk'ü andı. Riva'daki anma töreninde saat 9'u 5 geçe dev Atatürk posteri ile saygı duruşunda bulunuldu.

Ay-Yıldızlı oyuncular Atatürk'ü andı
A Milli Takım, aramızdan ayrılışının 77. yıldönümünde Atatürk'ü andı. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde Katar ve Yunanistan maçları hazırlıklarını sürdüren oyuncuları, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve teknik ekip, saat 9'u 5 geçe dev Atatürk posteri ile saygı duruşunda bulundu. Bu arada Antalya'da düzenlenen U18 Uluslararası Dörtlü Turnuva için kampta bulunan U18 Genç Milli Takımı oyuncuları da saygı duruşunda bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.