Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 07.11.2015 Gazete

100 dolar için takla atardı

: İftira atmak ahlaksızlıktır. Alex primlerini aldı. 100 dolar alacağı için takla atardı

100 dolar için takla atardı
Başkan Aziz Yıldırım, Alex'in Sevilla maçı primi ile ilgili iddiasına internet sitesinden sert cevap verdi. Yıldırım, "Takıma 1 milyon 50 bin dolar prim verildi. O maçın devre arasında da soyunma odasına inmedim. Kendisine 42 bin 20 dolar prim verildi" dedi ve belgeleri de açıkladı.. "İftira atmak ahlaksızlıktır" diyen Yıldırım, "Bana sadece takım arkadaşlarını şikayet edip prim soran Alex 100 dolar alacağı için 100 takla atardı. bu şahıs benimle ağız dalışına girmedi. Giremez de. Haddi değildir. Ona tavsiyem antrenörlük kursuna gitmesi ve benden sonra görev beklemesidir" dedi.


kalan karakter 1000

KÖR TUĞRUL KÖR TUĞRUL

Milli Takımda prim eleştirisinden sonra 1 kişi çıkıp ben ülkem oynadım lüks içinde yaşıyoruz 2.prim ilavesi bize yakışmaz demedi.Bu tabloda Aleksi kınayamam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.11.2015 11:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.