Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2015 Gazete
ABONE OL

Aman Yıldırım duymasın! 'G.Saray dostumuz'

Derbinin sonucundan memnun olmadığını söyleyen , "Ben G.Saray'ı dost olarak görenlerdenim. Düşman görenlerin sayısı azdır" dedi

Aman Yıldırım duymasın! 'G.Saray dostumuz'
Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, Fenerbahçe'nin genel olarak oynadığı futboldan memnun olmadığını vurgula- yarak, "Derbinin neticesinden memnun değilim. Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu kadrosu maçı kazanmalıydı. İki tane yıldız görevi yapan taraftarımızın önünde kötü oynayan Galatasaray'ı yenmemiz lazım. Avrupa'da ve Türkiye'de tüm kupaları kazanmalıyız" dedi.

DÜŞMAN GÖREN AZDIR!

Kendisine Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım'ın "Galatasaray dostumuz değil" açıklaması da sorulan Ali Şen şu cevabı verdi: Fenerbahçe camiasının Galatasaray'ı düşman gördüğünü düşünmüyorum. Ben de Galatasaray'ı dost olarak gören Fenerbahçeliler'denim. Fenerbahçe camiasında Galatasaray'ı düşman görenlerin sayısı da azdır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.