Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.10.2015 Gazete
ABONE OL

Herkese gereken cevabı verdik!

Pereira, "Takım gerçekten tüm eleştirilere yorumlara en iyi şekilde cevap verdi. Mücadelemizi gösterdik". Pereira, "Kazanmayı düşünen bizdik. Yürüyüşümüz devam ediyor. Şimdi Galatasaray maçına odaklanacağız" dedi

Herkese gereken cevabı verdik!

F.Bahçe'nin hocası , "Sabah kalktığımda hiçbir zaman öleceğimi düşünerek ayağa kalkmam. Mücadele etme isteği ile ayağa kalkarım. Bugün hayattayız. Pazar gününe kadar toparlanacağız ve mental açıdan güçlü bir Fenerbahçe sahada göstereceğiz. Galatasaray maçı çok önemli bir karşılaşma. Kazanmayı düşünen bugün bizdik. Top kazandık rakipten, bu şekilde hücumları organize etmeye çalıştık. Grupta her şey olabilir, yürüyüş devam ediyor. Bir süreliğine Avrupa Ligi sayfasını bir kenara bırakacağız ve bizim için çok önemli olan Galatasaray maçına odaklanacağız" ifadelerini kullandı. Portekizli teknik adamın daha sonraki sözleri ise takımı eleştirenleriydi.

SAHA İÇİNDE GÜCÜMÜZÜ GÖSTERDİK

Pereıra, "Takım gerçekten tüm eleştirilere, yorumlara en iyi şekilde cevap verdi. Seviyesini gösterdi ve mental açıdan güçlü bir duruş sergiledi. Biz kendi aramızda konuşmalarımızı yapıyoruz ve ne istediğimizi biliyoruz. Kayseri maçından sonra nedenleri vardır elbette ama, hiç kimse fırsatı kaçırmadı ve bizim üzerimize çok eleştiri geldi. Saha içinde mücadelemizi gösterdik" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.