Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.10.2015 Gazete
ABONE OL

ilk 11'e dönüyor

G.Saray'da sakatlık riskine karşın son maçlarda oyuna sonradang iren derbide ilk 11'de oynayacak. Sağlık kurulundan gelen olumlu raopr bu kararı aldırdı.

Burak Yılmaz ilk 11'e dönüyor
G.SARAY Fenerbahçe maçına odaklanırken Hamza Hamzaoğlu derbi maçın planlarını kuruyor. Son maçlarda sakatlık riski göz önüne alınarak oyuna sonradan giren Burak Yılmaz için sağlık kurulundan gelen rapor tecrübeli hocayı sevindirdi. Burak'ın tamamen iyileştiğinin açıklanması üzerine Fenerbahçe karşısında ilk 11'de forma giymesi kesinleşti. Yasin ve Carole'yi kulübeye çek meyi düşünen Hamzaoğlu ilk 11'de değişikliğe gidebilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.