Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.10.2015 Gazete
ABONE OL

Kocaman sesleri

F.Bahçe'de yürütülen gizli plana göre Pereira'nın kaderi 2 maça bağlı. İstenen neticeler alınmazsa için harekete geçilecek. Başarısızlık halinde Terraneo'nun da bileti kesilecek. Yerine Ali Yıldırım göreve getirilecek

Kocaman sesleri

Fenerbahçe'de kritik günler yaşanıyor.. Sezon başından beri Teknik Direktör Pereira'nın performansından memnun olmayan Başkan Aziz Yıldırım'ın çok gizli bir plan hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı. Portekizli hocadan beklediği randımanı bir türlü alamayan Yıldırım'ın Ajax ve Galatasaray maçlarını Vitor Pereira açısından bir dönüm noktası olarak gördüğü öğrenildi. Yönetim içersinde bir değerlendirme yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu hafta oynanacak 2 maçta başarısız olması halinde Portekizli hocayı göndermeyi planladığı öne sürüldü. Pereira'nın gönderilmesinin ardından Konyaspor'u çalıştıran Aykut Kocaman'ı yeniden takımın başına getirmek için görüşmelerin yapılması Yıldırım'ın ilk hedefi olarak gösteriliyor.

ALİ YILDIRIM DA GELECEK
Başkan Aziz Yıldırım'ın Pereira'nın dışında Sportif Direktör Giuliano Terraneo'yu göndererek Ali Yıldırım'ı Futbol Şubesi Sorumlusu yapacağı gelen bilgiler arasında. Bugüne kadar Terraneo'dan yeterince verimi alamadığını düşünen Yıldırım'ın bu nedenle Ajax ve Galatasaray maçlarını da İtalyan direktör açısından da bir dönüm noktası olarak gördüğü öne sürüldü.

PEREIRA DİKEN ÜSTÜNDE
Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın Konyaspor'u çalıştırmasını bir dezavantaj olarak görmeyen Aziz Yıldırım'ın bunun için Konyaspor'a yüklü bir tazminat ödemeyi de göze aldığı ortaya çıktı. Aykut Kocaman'ın gelişmelerden haberdar olduğu ve Fenerbahçe'nin teklifine sıcak bakacağı saptandı. Pereira'nın gelişmeler hakkında yakın çevresinden bilgiler aldığı bu nedenle diken üzerinde olduğu belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.