Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.10.2015 Gazete
ABONE OL

Fenerbahçe için 1,5 saat mesai yaptı

1.5 Fenerbahçe için Ajax maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe 1.5 saat süren bir çalışma yaptı. Kayseri maçının 11'nde yer alanlar yine rejenerasyon yaptı!

Fenerbahçe Ajax için 1,5 saat mesai yaptı
Fenerbahçe, Ajax maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri'nde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti. Kayserispor maçının ilk on birinde başlayan oyuncular rejenerasyon çalışmaları ve aktif dinlenmeyle antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda çift kale maçla noktalandı. Luis Nani, Bruno Alves, Volkan Şen ve Raul Meireles, takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Fenerbahçe, Ajax maçının son çalışmasını bugün saat 15.00'te gerçekleştirecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.