Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.10.2015 Gazete
ABONE OL

'den bırakma sinyalleri!

Gürcü çalıştırıcı, "Külübün patronları ile oturup verilecek her karara hazırım" diye konuştu

Şota Arveladze'den bırakma sinyalleri!
Trabzonspor'un hocası Şota Arveladze, "Şanssızlık hala takip ediyor bizi. Trabzonspor'da olmak, çok büyük bir olay benim için. Büyük bir sorumluluk... Mücadeleye hazırım. Tabii ki bu kulübün patronları ile oturup verilecek her karara hazırım. Futbol bazen acımasız oluyor" dedi.

ONUR'A ÇOK FENA SALLADI
Şota, "Onur'un morali bozuk. 2. defa maçtan 1 gün önce sakatlanıyor. Bu kulübü taşıyan isim 2. defa morali bozuk diye oynamıyor. Onur'u mu suçlayacağım bugün? 3 taneyi ben yedim. Mehmet'i mi suçlayacağım. İsme bağlı değil" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

Teoman Top Teoman Top

Sota, Sergen, Ersun ve Okan her zaman yıldırim hızıyla çıkıs yapıyorlar, ama 5, 6 maç sonrasında saman alevi gibi hemen sönüyorlar. Neden acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.10.2015 12:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.