Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.10.2015 Gazete
ABONE OL

Baskan tatlıya bağladı

Trabzon'dan ayrılmak isteyen ile Başkan Hacıosmanoğlu dün bir görüşme yaptı. Yıldız futbolcuyu kalması konusunda ikna etti.

Baskan tatlıya bağladı
Erkan Zengin ile kavga ettiği için Trabzon'dan ayrılmak isteyen dün Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştü. Başkan Hacıosmanoğlu, gurbetçi oyuncuyla İstanbul'da yaklaşık 2 saat boyunca sohbet etti. Mehmet Ekici'nin şikayetlerini dinleyen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, "Sen bizim için çok değerli bir oyuncusun. Maalesef bu olay yaşandı. Erkan da özür diledi. Senin haklı olduğun yönler tabi ki var. Ama sen futbola odaklan, biz senin arkandayız" diyerek oyuncuyu ikna etti. Bu sohbetten mutlu ayrılan Mehmet Ekici de Trabzon'a dönme kararı aldı. Yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacak olan Mehmet Ekici, Erkan'la da bir görüşme yapacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.