Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.10.2015 Gazete
ABONE OL

3'üncü torba için bir şans daha var

12 Aralık'ta yapılacak grup kura çekiminde 'nin 3. torbada yer alma ihtimali var. Ancak puanı bizden yüksek takımlar final bileti alırsa şansımız çok azalacak

3'üncü torba için bir şans daha var
Türkiye' nin Fransa'da yapılacak 'nda karşılaşacağı rakiplerin büyük bir kısmı belli oldu. 12 Aralık 2015'te yapılacak kura çekimine şimdilik 4. torbadan girmesi beklenen Milliler'in bir üst torbaya yükselme ihtimali de bulunuyor. Play-Off'a girecek takımlardan puanı bizden az olan Norveç, İrlanda ve Slovenya'dan ikisi turu geçmeyi başarırsa 3. torbaya gireceğiz.

24 EKİP KATILACAK
24 takımın katılacağı turnuvada 6 grupta ilk 2 sırayı alan ekipler son 16'ya yükselmeyi başaracak. En iyi 3. sırada olanlardan 4 takım da adını bir üst tura yazdırarak turunvaya devam edecek.

PLAY-OFF KARŞILAŞMALARI KASIM'DA OYNANACAK
PLAY Off maçları sonrasında 4 takım daha adını Fransa'da yapılacak Avrupa Futbol Şampiyonası'na yazdıracak. 18 Ekim'de Play-Off kurası çekilecek. Kasım ayında ise Play-Off maçları oynanacak. 12 Aralık'ta kura çekimi yapılacak. 10 Haziran 2016'da turnuva başlayacak.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.