Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.10.2015 Gazete
ABONE OL

Estudiantes 'dan yine vazgeçmedi!

Arjantin kulübü eski oyuncuları 'dan vazgeçmedi. Daha önce 2 kez teklif yapan Estudiantes'li yöneticiler yeni bir öneri snuacak

Estudiantes Sosa'dan yine vazgeçmedi!
Beşiktaş' ın Arjantinli oyuncusu Sosa için Estudiantes bir kez daha devreye girdi. Bu oyuncuyu daha önce 2 kez isteyen ancak her defasında olumsuz cevap alan Arjantin kulübünün yeni bir teklif için Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

YÖNETİM SICAK BAKMIYOR
Beşiktaş Yönetimi
'nin Sosa için yapılacak bir teklifi kabul etmeyeceği öğrenilirken Estudiantes'in önereceği rakam ise şimdiden merakla bekleniyor. 'nın ise tekliften haberdar olduğu ancak bu konuda bir yorum yapmaktan kaçındığı öğrenildi. Beşiktaş'ın vereceği cevap ise merakla bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.