Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.10.2015 Gazete
ABONE OL

Ceza riskimiz var ama çözeceğiz

G.Saray yöneticisi , UEFA'dan men cezası alma risinkin bulunduğunu söyleyerek, "Ama bunu çözmek için çalışıyoruz" dedi.

Ceza riskimiz var ama çözeceğiz
Yönetici Fatih İşbecer çarpıcı açıklamalar yaptı. UEFA'dan ceza alma durumuyla karşı karşıya olduklarını kabul eden İşbecer, "Biz mali sorunu çözmek için her şeyi yapacağız. Biz gelirken bu riski biliyorduk. Maalesef gerekli tedbirler alınmadığı için risk büyümüş durumda. Biz bu sıkıntıyı çözmek istiyoruz. Ceza riski var. Cezanın boyutu var. Sen ne kadar bu işi iyi yönetirsen o kadar çabuk düzeltme imkanın var. Taraftar da bunun farkında. Bu iş tek bir oyuncuyu satmakla düzeltilmez. Bu geçmişteki gibi günlük çözümlere benzer" dedi.

110 YILLIK BİR KULÜBÜZ
İşecer UEFA ile yaptıkları görüşmede 110 yıllık bir kulüp olduklarını söylediklerini belirterek, "Bunun bir 110 yıl daha devam etmesi için kendi içinde de mutlaka mali disiplini olması gerektiğini söyledik. Bu finansal durumu toparlayacağız. Riva ve otel projelerimiz var" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.