Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.10.2015 Gazete
ABONE OL

RVP'den pembe tablo!

Son maçlarda yedek kaldığı için sıkıntı yaşaşan Van Persie, ülkesinde verdiği röportajda, "Kendimi fit ve özgür hissediyorum. Yaşadığım şehre alıştım" dedi

RVP'den pembe tablo!
Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, ülkesinde kulübedeki 'mutsuz' görüntüsü ve Vitor Pereira ile yaşadıkları üzerine ilginç açıklamalar yaptı. Fenerbahçe'deki durumu sorulan tecrübeli futbolcu, "Şöyle açıklamama izin verin. Şu anda daha 'düzenli' hissediyorum. İstanbul'daki ilk haftalarım çok telaşlıydı. Otelde kaldık, çocuklarım için her şeyi ayarlamak zorundaydım, taşınma işleri ayarlanmalıydı. Aile olarak arayıştaydık. Her şey yeniydi. Sonra çok iyi hissettiğimi farkettim. Fit durumdayım, özgür hissediyorum. Gerçekten" şeklinde cevap verdi.

KULÜBEDEKİ HALİNE TERS DEĞİL Mİ!
Röportaj yapan muhabir Sjoerd Mossou "Persie'nin bu kadar mutlu olduğunu söylemesi, kulübedeki duruşuna ters düşüyor, değil mi" şeklinde yorum yapmayı da ihmal etmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.