Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 02.06.2015 Gazete
ABONE OL

Arena'da seramoni krizi

Şampiyonlukta çok büyük payı olan iki isim, kupa töreninde kimseyle konuşmadı. Burak ve Selçuk İnan kupayla resim çekilirken Albayrak ve Dürüst'e ulaşmaya çalıştı fakat telefonlar kapalıydı. İki isim, Sportif AŞ.'den istifa ettiklerini açıkladı

Arena'da seramoni krizi
Zorlu ve yorucu bir maratonun ardından 20. şampiyonluğa ulaşan Galatasaray önceki gece muhteşem bir törenle zaferini kutlamıştı... Fakat Arena'daki gecede herkesin dikkatinden kaçan bir kriz yaşandı. Daha önceki şampiyonluk kutlamalarının aksine bu kez Başkan Dursun Özbek'in emriyle kupanın kaldırıldığı kürsüye yönetimden kimse çıkmadı. Bu nedenle şampiyonlukta çok büyük pay sahibi olan Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst kutlamaları tribünden izlemek zorunda kaldı. Ortaya çıkan bu durum nedeniyle Dürüst ve Albayrak'ın çok kırıldığı ortaya çıktı.

İki isim, kupa töreninin ardından sessizce tribünden ayrılırken, bu durum futbolcuların da dikkatini çekti. Kaptan Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, toplu halde kupa resmine çağırmak için Dürüst ve Albayrak'ı telefonla aradı. Fakat iki isme de telefonunu kapattığı için ulaşılamadı.

YARSUVAT: ÇAYCININ EMEĞİ VAR! ONLARIN MI YOK

Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak yeni yönetim henüz mazbatasını almadan Sportif A.Ş'deki murahhas üyelikten istifa ettiler. Eski başkan Duygun Yarsuvat, Dürüst ve Albayrak ile ilgili olarak, "Melo'nun evinde su akmasa, Abdurrahim'i arıyordu. O kadar yakındı. Onların emeğinin değerlendirilmemesi nazik olmadı. Florya'da çalışan bütün emekçileri çıkarmak lazımdı platforma. Oradaki çaycının bile emeği var. Onların oldu da, Abdürrahim ve Ali'nin mi emeği olmadı?" dedi.