Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.02.2015 Gazete

'nin abisi coştu: Nankörler!

Emmanuel 'nin ağabeyi Ebuka, "Kardeşim gol atamıyorsa bunda taraftarların da payı var. Tek gol kaçıran o mu ! İstenmiyorsa gitmesine izin verilmeli. Fenerbahçe taraftarı nankör ve saygısız" dedi

Emenike'nin abisi coştu: Nankörler!
BU sezon kaçırdığı gollerle zaman zaman Fenerbahçe taraftarının tepkisi çeken Emmanuel Emenike'nin ağabeyi Ebuka'dan sert ve gündem oluşturan sözler geldi!

TEK KAÇIRAN EMENIKE Mİ
Emenike'nin haksızca eleştirildiğini savunan ağabeyi Ebuka, Africanfootball.com adlı internet sitesinde şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçe taraftarı nankör ve saygısız. Emenike'nin gol sorununda onların da payı var. O Fenerbahçe için en iyisini yapmaya çalışıyor ama taraftarın yaptığı tek şey ona hakaret etmek. Bir oyuncu taraftarlardan saygı görmüyorsa, istenmiyor demektir ve gitmesine izin verilmelidir. Ayrıca gol kaçıran bir tek Emenike mi? Messi penaldı kaçırmadı mı? Arsenal taraftarı Monaco maçında penaldı kaçıran Giroud'yu taşlamalı mı? Taraftarlar bu tutumlarını bırakıp, Emenike'yi desteklemeli. Yoksa Emenike Fenerbahçe'den ayrılmak zorunda kalabilir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.