Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.02.2015 Gazete
ABONE OL

70 bin kişinin sesi hala kulağımda

Futbolun yaramaz çocuğu Balotelli Siyah-Beyazlı taraftarları övdü. İtalyan yıldız, "O kadar yüksek ses çıkardılar ki hala kulaklarım çınlıyor" ifdaesini kullandı

70 bin kişinin sesi hala kulağımda
Liverpool'un İtalyan yıldızı Mario Balotelli, Siyah-Beyazlı taraftarlar hakkında açıklamlar yaptı. Galibiyette taraftarın etkisini büyük olduğunu belirten Balotelli, "O kadar yüksek ses çıkardılar ki hala kulaklarım çınlıyor. Siz duymuyor musunuz? Bilmiyorum ama hala kulaklarımın içinde onların sesleri var" ifadelerini kullandı. Liverpool'un Fildişi Sahilli oyuncusu Kolo Toure, maç sonu UEFA'ya yaptığı açıklamada, Beşiktaş taraftarından övgü ile bahsetti ve "Kesinlikle söylüyorum hayatımda böyle bir taraftar topluluğu görmedim. Dürüstçe söylüyorum futbol hayatımda gördüğüm oynadığım en iyi atmosferdi" şeklinde konuştu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.