Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.02.2015 Gazete
ABONE OL

Başkan 'dan PFDK'ya Yankaya kızağı!

Başkan Yıldırım, Yankaya ile ilgili açıklamaları nedeniyle PFDK'ya gönderiliyor. ise bu hafta maç yönetmeyecek...

Başkan Aziz Yıldırım'dan PFDK'ya Yankaya kızağı!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım önceki gün yaptığı "Özgür Yankaya bir daha Kadıköy'e gelemez, gelirse de taraftar çıkarmaz. Biz konuşmaya başlarsak ceza meza de kesmez. Sahanın ortasında otururum" açıklamaları nedeniyle PFDK'ya gönderiliyor. Yıldırım'ın sözleri, 41. maddedeki kişilik haklarına saldırı ve tehdit olarak değerlendirilirse en az 30, en fazla 60 gün ceza alacak. Ancak 38. maddede belirtilen sportmenliğe aykırı açıklamalar olarak değerlendirilirse en az 45, en fazla 120 gün ceza alacak.

YANKAYA'YA MAÇ YOK!
Bu arada Akhisar maçının hakemi Özgür Yankaya gözlemciden 8.2 puan almasına rağmen MHK tarafından bu hafta kızağa çekildi ve kendisine
maç verilmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.