Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.02.2015 Gazete
ABONE OL

'nın yeni ekinci

Türkiye Jokey Kulübü Genel Kurulu'nda başkanlığa Yasin Kadri Eiknci seçildi. Ekici 108 oyun 62'sini alırken rakibi Cüneyt Çalıcıoğlu ise 46o yda kaldı...

TJK'nın yeni başkanı ekinci
TJK'nın yeni Yasin Kadri Ekinci oldu. Veliefendi Hipodromu Şeref Salonu'nda gerçekleştirilen seçimde, tamamı geçerli 108 oydan 62'sini alan Ekinci, 46 oy alan diğer aday Cüneyt Çalıcıoğlu'nu geride bırakarak, TJK'nın yeni başkanı oldu. Şubat 2018'e kadar başkanlık koltuğunun yeni sahibi olan Ekinci, üyelere yaptığı teşekkür konuşmasında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde atların, Mersin'de öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan için koşmasını istediklerini söyledi. Kurul listesi Necati Demirkol, Sadettin Atığ, Can Polat Eyigün, Ekrem Beşerler, Şükrü Erdem, H. Turgut Alakuş isimlerinden oluşurken, M. Ercan Emre, Ender Aydıner, Hakan Yücetürk, Kamil Levent Kitapçı ve Cem Narin de yedek üyeler oldu.

ÖZGECAN İÇİN KOŞU!
Başkan Ekinci, "Herkesten sonsuz destek bekliyorum. Yönetim kurulu uygun görürse, Bakanlık'tan da onay alabilirsek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde atların Özgecan Aslan için koşmasını istiyoruz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.