Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.02.2015 Gazete

Tek adayda birleşelim

, mayıstaki seçim öncesi konsensus oluşturulması gerektiğini belirterek, "Bir adayın ismi altında birleşip seçime girilmeli. camiasının bu birlikteliğe fazlasıyla ihtiyacı var" açıklamasını yaptı

Tek adayda birleşelim
Galatasaray'da mayıs ayında yapılacak seçim öncesi hareketlilik başlamış durumda... Kulislerde en çok konuşulan konulardan birisi de, efsane başkan Faruk Süren'in aday olup olmayacağı... Şu ana kadar Adnan Öztürk aday olduğunu açıklarken, Dursun Özbek'in de seçim çalışmalarına başladığı belirtiliyor. Camianın gözünü çevirdiği Faruk Süren ise karar aşamasında olduğunu söyledi.

BANA BİR TALEP GELMEDİ
TAKVİM'e konuşan Süren, "Başkanlık için henüz kararımı vermiş değilim. Zaten bana aday olmam yönünde herhangi bir talep de şimdilik gelmiş değil. Çıkan haberler sanırım bir temenni" ifadesini kullandı. 'ın mayıs ayındaki seçimde en çok ihtiyacı olan şeyin tek bir adayın ismi altında birleşmek olduğunu da belirten Faruk Süren, "Bir konsensus oluşturulmalı. Tek bir başkan adayı desteklenmeli" açıklamasını yaptı.

KOLLARI SIVAMADIM!
Faruk Süren, "Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek ve Hakan Üstünberk'le kolları sıvadığınız söyleniyor" sorusu üzerine de gülerek "Kolları sıvamadım ama şu da var, kolları sıvamış olsaydım bu isimlerle elbette çalışmak isterdim. Çünkü bu yöneticilerin hepsi Galatasaray için son derece faydalı isimler" yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

İzzet İzzet

Sn.Sürenin işleri gene bozuldu sanırım Mali tablosunu düzeltmek için gene çıktı ortaya yazık Gs kimlere kalmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 19.02.2015 14:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.