Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.02.2015 Gazete
ABONE OL

Artık sahalara dönme vakti!

Taraftarın dört gözle beklediği , "Artık sahalara dönme vakti geldi. Çimlere bastığım için çok mutluyum" dedi

Artık sahalara dönme vakti!
Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak, müjdeli haberi verdi. Basın mensupları ile kısa bir sohbet yapan Onur, bugünden itibaren koşulara başlayacağını belirterek, "Bu benim için çok özel bir gün. Salonda yaptığım çalışmaların ardından sahada koşulara başlayacağım için çok mutluyum. Benim için dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. Koşularda kendimi deneyeceğim ve sakatlığımın iyileşme süreci burada daha net bir şekilde ortaya çıkacak. Uzun bir aradan sonra çimlere basmak heyecan verici. Artık sahada çalışmalara dönme vakti" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.