Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.02.2015 Gazete
ABONE OL

Fatih Terim de tokat atmıştı

Soyunma odasında böyle şeyler olur. İnsanlar birbirine girer. Keşke Göktürk'ün babası ilk federasyona değil de bize gelseydi... Fatih Terim de Leeds maçında kırmızı kart gören futbolcusunu 35 bin kişinin önünde tokatlamıştı. Hiçbir şey de yapmadık

Fatih Terim de tokat atmıştı

GALATASARAY Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman'ın ülke gündemine oturan tokat skandalıyla ilgili Başkan Duygun Yarsuvat sessizliğini bozdu. GSTV'ye açıklamalarda bulunan Yarsuvat, Ataman'a sahip çıktı. Sporda böyle hadiselerin yaşandığını söyleyen Yarsuvat, "Olay soyunma odasında olmuş. Tartışmalar soyunma odasında yapılır, futbolda da böyledir. İnsanlar birbirine girerler. Bu olayın böyle ortaya çıkması bizi rahatsız etti. 19 yaşındaki basketbolcunun babası sporcu olmadığı için basketbol federasyonuna da gitmiş. Yapacak hiçbirşeyimiz yok, şikayet etmeseydi biz birşeyler yapmayı düşünebilirdik" ifadesini kullandı. Ergin Ataman'ın, Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen koçlarından biri olduğunu söyleyen Başkan Yarsuvat, "Hata yapmış olabilir. Biz yönetim olarak Ataman'ın arkasındayız. Kim ne derse desin, böyle bir olay ilk defa meydana
gelmiyor" şeklinde konuştu.

HEP BABADAN DİNLEDİK, BİR DE ATAMAN KONUŞSUN
FATİH Terim'in de geçmiş yıllarda benzen bir davranışta bulunduğunu söyleyen Duygun Yarsuvat, "Leeds maçında kırmızı kart gören bir futbolcumuz, o zaman ki teknik direktörü tarafından 35 bin seyirci önünde tokatlandı. Hiçbirşey yapmadık, gerek te yoktu yapmamıza. Fatih Terim de dünyanın en iyi antrenörlerinden bir tanesi, adrenalinin yükseldiği anda bunu yapabilirler. Olmuşsa bu olay, önce bize gelmeleri lazımdı, kalkıp federasyona gidiyorsa o bilir. Biz bunu değişik bir şekilde halledebilirdik. nasıl olduğunu da henüz bilmiyoruz. Ataman döndükten sonra kendisiyle konuşacağız. Bir de ondan dinleyelim, hep babadan dinledik" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.