Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.02.2015 Gazete

Ceza şampiyonu açık ara

Son 10 yılda PFDK'dan en çok cezayı 847 günle Fenerbahçe Başkanı Yıldırım aldı. Yıldırım'ı 290 günle Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu izledi

Ceza şampiyonu açık ara Aziz Yıldırım
PROFESYONEL Disiplin Kurulu son 10 yılda en fazla cezayı 847 gün ile F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a verdi. Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ise şu ana kadar 290 gün ceza ile Yıldırım'ı izledi.

DEMİRÖREN 150 GÜN...
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören
, Beşiktaş başkanlığı döneminde 150 gün hak mahrumiyeti cezası almıştı. Galatasaray'da bir önceki başkan Ünal Aysal 102, yine Galatasaray Kulübü başkanlarından Adnan Polat 73 günle cezalandırıldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise 4 yıllık görev süresince PFDK'tan herhangi bir ceza almadı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 4 büyük kulüp içinde şu anda aktif görev içinde olup ceza almayan tek başkan oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.