Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.02.2015 Gazete
ABONE OL

'den taraftara küfütlü tweet

Trabzon maçı sonrası bir taraftarın" Cehenneme git. Anti gocü" twitine karşılık küfürlü karşılık verdi...

Emenike'den taraftara küfütlü tweet
Trabzonspor karşısında kaçırdığı goller nedeniyle sosyal medyadan ağır eleştirilere uğrayan Fenerbahçeli Emenike, bazı taraftarlarla küfürlü diyaloğa girdi.

KÜFÜRLÜ CEVAP
Trabzonspor
maçında kaçırdığı goller sonrası Emenike, kendi Sarı-Lacivertli taraftarların yoğun eleştirisine maruz kaldı. Bir taraftarın "Cehenmeme git, anti golcü" yazması üzerine çok sinirlenen Emenike, küfürlü cevap verdi. Emenike'nin kendisine küfür edilmeden taraftara küfürlü cevap vermesi onu haklıyken haksız duruma düşürdü ve bu kez ettiği küfür nedeniyle Sarı- Lacivertli taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Hesabını kilitleyen Nijerlayı golcü, sabah saatlerine kadar taraftarlarla ikili diyaloğa girmekten çekinmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.