Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.02.2015 Gazete
ABONE OL

Önce adam olsunlar

Uzunay, "Önce adam olsunlar, sonra konuşsunlar. Ezilmiş dedikleri Trabzon, onların gidemediği Avrupa'da ülkeyi temsil ediyor" dedi

Önce adam olsunlar
KADIKÖY'deki maçın ardından başta Mahmut Uslu olmak üzere Fenerbahçeli yöneticilerden gelen açıklamalara Trabzonspor cephesinden yanıt gecikmedi. İkinci başkan Ali Uzunay, "Trabzon yöneticileri adamlık dersini onlardan alacak değiller. Önce adam olsunlar, sonra böyle konuşsunlar. Ezilmiş dedikleri Trabzonspor, onların gidemediği Avrupa'da Türkiye'yi temsil ediyor" ifadesini kullandı. Mahmut Uslu ile ilgili sert ifadeler kullanan Uzunay, "Sayın Uslu, istediği kararlar çıkmadığı için mi böyle konuşuyor. Onun başkanı değil mi, Fenerbahçe'nin hakkı yenirse hakem odasını basarım diyen. Türk futbolunu dünyaya rezil ettiler. Önce kendilerini aklasınlar" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.