Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 08.02.2015 Gazete
ABONE OL

Saray'da büyük g'ergin'lik

Taraftarların sevgilisi olan Ataman 26 aydır maaşının ödenmemesi üzerine, "G.Saray sevgim, kazanma hırsım, mücadelem asla bitmez ancak her insanın sabrı, iyi niyetinin bir sınırı var" ifadesini kullandı

Saray'da büyük g'ergin'lik
EKONOMİK olarak tam bir darboğaz içinde olan Galatasaray'da dün şok bir gelişme yaşandı... Her türlü olumsuzluğa rağmen müthiş bir özveriyle görevine devam eden Galatasaray Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman isyan bayrağını açtı. Tecrübeli coach dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Galatasaray sevgim, kazanma hırsım, mücadelem asla bitmez ancak her insanın bir sabrı, iyi niyetinin bir sınırı var" ifadesini kullandı. Bu açıklama Sarı-Kırmızılı camiada adeta şok etkisi yarattı. İstifa sinyali veren Ergin Ataman'ın tam 6 aydır maaş alamadığı, ayrıca yönetimin basketbol şubesine sırtını dönmesi ve oyunculara 2 ay gecikmeli ödeme yapması nedeniyle çok kızgın olduğu belirtiliyor.

HAZİRAN VADELİ SENEDİ KABUL ETMEDİ!
Alınan bilgilere göre Maccabi maçından önce basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal ile görüşen Ataman, kendisine ödemelerine karşılık verilmek istenen haziran ayı vadeli senedi kabul etmedi. Tecrübeli coach'un Topsakal'a, "Siz haziranda yoksunuz. Neden bana olmayacağınız dönemle ilgili senet veriyorsunuz" ifadesini kullandığı belirlendi. Ataman'ın nasıl bir yol izleyeceği büyük merakla bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.