Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 06.02.2015 Gazete

Sakatlık şoku

'ın iki yeni transferi, Rize'de sakatlandı. Milosevic'et kırık, Opare'de ise yırtık şüphesi var... Kesin sonuçlar bugün belli loacak

Sakatlık şoku
Çaykur Rizespor deplasmanında Beşiktaş sakatlık şokuyla sarsıldı... Karşılaşmanın 37. dakikasında yeni transfer Milosevic, zemine takılmasının ardından oyuna devam edemedi. Bu pozisyonun 3 dakika sonrasında bu sefer de bir başka yeni transfer Daniel Opare bir anda yerde kaldı ve yapılan tedevinin ardından oyunda kalamadı. Milosevic'in ayak bileğinde kırık, Opare'nin arka adelesinde de yırtık şüphesi var... Öte yandan maçın 85. dakikasında ise Eslem de sakatlanınca Beşiktaş maçı 10 kişi tamamladı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.