Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 06.02.2015 Gazete
ABONE OL

'a vefa!

Geçtiğimiz yıl Fenerbahçe'nin 19. lig şampiyonluğunda önemli payı olan 'ın elini Fenerli futbolcuların ve İsmail Kartal'ın sıkmayacağı youlndaki spekülasyonlar rahatsızlık verdi. Fenerli topçular maç öncesi eski hocaları ile hasret giderecek

Ersun Yanal'a vefa!
Fenerbahçe Teknik Heyeti ve futbolcuların, cumartesi gecesi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Trabzonspor maçı öncesi eski hocaları Ersun Yanal'ın elini sıkmayacakları yönündeki spekülasyonlardan oldukça rahatsız olduğu öğrenildi. Takım içinde yapılan konuşmalarda 'Ersun Yanal sonuçta bizi şampiyon yapmış bir teknik adamdır. Ona gereken saygıyı hepimiz gösterelim' şeklinde ifadeler kullanıldığı belirtildi. Teknik direktör İsmail Kartal'ın da eski mesai arkadaşı Yanal'ın yanına giderek maç öncesinde 'Hoşgeldiniz' diyeceği bildirildi.

HOŞGELDİN YANAL!
Şükrü Saracoğlu Stadı'nı dolduracak 52 bin Fenerbahçeli taraftarın da Ersun Yanal'a karşı bir tepki göstermesinin beklenmediği aksine maç öncesinde geçtiğimiz yıl takımı şampıyon yapan Ersun Yanal'a jest yaparak kendisini alkışlayacakları da gelen haberler arasında.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.