Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 05.02.2015 Gazete
ABONE OL

Aklım fikrim Trabzon'da

Teknik Direktörü , "Samandıra'ya kapandım. Trabzonspor maçından başka bir şey düşünmüyorum. Nasıl kazanabiliriz, buna odaklandım" şeklinde konuştu

Aklım fikrim Trabzon'da
Cumartesi gecesi Trabzonspor'u konuk edecek olan lider Fenerbahçe'nin teknik patronu İsmail Kartal, samimi açıklamalarda bulundu. Çok iyi bir ritim yakaladıklarını, bu durumun kendisini umutlandırdığını belirten İsmail Kartal, "Dışarıda ne olur ben bilmiyorum, ben Samandıra'ya kapandım. Trabzonspor maçından başka bir şey düşünmüyorum. Sadece maçı nasıl kazanabiliriz buna odaklandım. Başka hiçbir şey beni ilgilendirmiyor" ifadesini kullandı. İsmail Kartal, Trabzon maçında tribünlerin dolmasını istediğini de söyledi.

KARTAL FUTBOLCULARA BALIK ÇORBASI YAPACAK
KENDİSİYLE ilgili olumlu sözlerin hatırlatılması üzerine Kartal, "Bir şey iyiyse iyidir bu kadar basit. İyiyken kötü dersen bu ne insanlığa ne de mesleki ahlaka yakışır Ben kötüysem eleştireceksin ama iyiysem de iyi diyeceksin. Ama iyiyken kötü diyorsan yakışmaz" dedi. Teknik direktör olmadan önce futbolculara balık çorbası yaptığı öğrenilen İsmail Kartal'ın, futbolcuların isteği üzerine tekrar bu yemeği yapacağı da öğrenildi

EMENİKE DAHA İSTEKLİ
İsmail Kartal, Emenike
için "Saracoğlu'nda taraftarlar önünde 1-2 gol atsa daha iyi olacak üzerindeki o stresi atacak. Önceki maçlara oranla daha coşkulu ve istekli" dedi.

TRABZON'U YENECEĞİZ BUNA EMİNİM!
BAŞARILI file bekçesi Mert Günok, Trabzon maçı için iddialı konuştu. Mert, "Yeneceğimizden eminim. Taraftarlarımızın da desteğiyle 3 puanı alacağız" dedi.

kalan karakter 1000

Ali Ali

Demek TS'yi düşünecek kadar beyni var!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 05.02.2015 14:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.