Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 04.02.2015 Gazete
ABONE OL

Tolgay tam bize gore!

Beşiktaşlı yönetici Mete Vardar, "Tolgay tam bize göre bir futbolcu. Tak-ı ma çok çabuk uyum sağladı" dedi.

Tolgay tam bize gore!
BEŞİKTAŞLI yönetici Mete Vardar yapılan transferleri masaya yatırdı. Tolgay Arslan'ın geçen sene 22 yaşında olmasına karşın Hamburg gibi bir takımda Bundesliga'da 33 maç oynadığını belirten Vardar, "Bence bu rakam çok ciddi bir başarıdır. Son derece samimi içten, takım olgusuna uyum sağlayacak bir arkadaşımız. Çok çabuk adapte oluyor. Oyunculuğuyla ilgili zaten yoruma gerek yok" dedi.

KARAR ATIBA'NIN
Atiba
'ya önerilen yeni sözleşme hakkında da konuşan Sinan Vardar, "Biz kendisine teklifimizi yaptık. Cevap vermesini bekliyoruz. Kalmasını istediğimiz oyunculardan bir tanesi" dedi. Vardar ayrıca, "Artık transfer hatası yapmayız, yapamayız. Beşiktaş; hem bütçe, hem futbolcunun ahlakı ve performansı açısından yanlış transfer yapmayacaktır" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.