Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 02.02.2015 Gazete
ABONE OL

Yıldırım haddini bilsin

Orman. "İslam'ın şartı beştir altıncısı da haddini bilmektir. Bunu da hadsizlik olarak görüyorum" dedi. Orman, Hacıosmanoğlu için ise "Hiçbir transferde araç olmayız. Beşiktaş'ı kullandırtmayız" diye konuştu

Yıldırım haddini bilsin
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, hem Fenerbahçe Başkanı hem de Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında sert açıklamalarda bulundu. Orman, Yıldırım'ın havuz açıklamalarını doğru bulmadığını belirterek "Bir kulüp başkanının kendi camiası dışında açıklama yapmasını doğru bulmuyorum. Herkes kendi camiası hakkında, kendi işleriyle alakalı açıklama yapmalı. Bunlar Türk futbolunu kavgaya götüren, yanlış şeyler. Biz hiçbir kulüple alakalalı açıklama yapmıyoruz. İslam'ın şartı beştir, altıncısı da haddini bilmektir. Bunu da hadsizlik olarak görüyorum. Sayın Aziz Yıldırım sevdiğimiz bir futbol adamı. Buradan kardeşi olarak söylüyorum, kendi camiasıyla ilgili açıklama yapsın" ifadelerini kullandı.

FİKRET ORMAN, TOLGAY CEVABINI DA VERDİ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Tolgay transferiyle ilgili yaptığı açıklamaya cevaben "Hiçbir transferde rakibimizle didişmek değil, kendi stratejimizi kullanıyoruz. Bu stratejimizde ne fiyat artırımına gideriz ne de araya gireriz. Beşiktaş'ı kullandırtmayız. Beşiktaş amaç olacak bir kulüp, araç olacak bir kulüp değil. Transferde araç olmayız" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

HB HB

Azizin adı çıkmış dokuza, inmez sekize gerçek şu ki bütün kulüp başkanları takım amigosu gibi konuşup taraftarı galeyana getirmeye çalışıyor hele önlerinde önemli bir maç oldumu herşey mübah, baksanıza adam islamın şartını değiştiriyor bizde şak şak tutuyoruz; sözün özü Aziz bunların en doğrusu içinde zehir varsa adam zehir kusuyor diğerleri balı gösterip zehir saçıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 03.02.2015 20:54
Osman Osman

Aziz Yıldırım bu ülkenin başına gelmiş bir talihsizliktir kendini kaf dağında gören Aziz Yıldırımın ne zaman ayakları yere basacak Adaleti hiçe sayan herkesi aşağılayan haddini bilmez birisi aziz Yıldırım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 02.02.2015 09:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.