Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.07.2014 Gazete

Yeni formalar başa bela

Fenerbahçe kaptanı Emre, "Yeni formalar çok güzel ama başımıza bela oldu. Herkes arayıp istiyor. Benim de gördüğüm en iyi üçlü forma bu senekiler" dedi

Yeni formalar başa bela
Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sözlerine Kadir Gecesi'ni kutlayarak başlayan Emre, yeni sezon çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

DETOKS YAPTIRDI
Emre yeni formalarla ile ilgili olarak "Yeni formalar bizim başımızın belası oldu çünkü herkes arayıp forma istiyor. 6 yıldır Fenerbahçe forması giyiyorum. 23 Temmuz 2008'den bu yana gördüğüm en iyi üçlü forma. Maaşı alıp, tekrar başkana vereceğiz gibi görünüyor. Her zaman çubuklu forma benim favorimdir." dedi. Tatil sırasında detoks yaptırdığını ve hocasının verdiği çalışma programına uyduğunu söyleyen Emre, "Beni günahım ve sevabımla sevsinler. Kimseye kendimi sevdirmek gibi bir gayretim yok" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.