Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.07.2014 Gazete
ABONE OL

Finansal olarak en güçlü federasyon

, "Geldiğimiz günden bu yana yapılan çalışmaların meyvalarını alıyoruz. Futbol Federasyonu finansal olarak tarihinin en güçlü dönemini geçiriyor" dedi...

Finansal olarak en güçlü federasyon
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 2013-2014 sezonunun başarıyla tamamlandığını belirterek, "Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışma arkadaşlarımla yaptığımız çalışmaların meyvelerini almanın haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

21 ÇİM SAHA YAPTIRDIK
Demirören, "Finansal anlamda tarihin en güçlü dönemini geçiren federasyon olarak, ülkemizin her bölgesinde futbolun gelişimine katkı sağlayan bir yönetim anlayışını ilke edindik. Gidilmedik kulüp, gezilmedik tesis bırakmadık. PTT 1. Lig dahil olmak üzere 2 ve 3. Lig kulüplerine 26 milyon liralık tesis yardımında bulunduk. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 21 çim sahayı futbolumuzun hizmetine kazandırdık" diye konuştu.

ARKADAŞLAR MÜBAREK AYDAYIZ!
GENEL Kurul'da Demirören ve Hacıosmanoğlu arasında gerilimin yükselmesi üzerine araya giren Divan Kurulu Başkanı Mesut Hoşçan, "Arkadaşlar mübarek aydayız. Sözlerimize dikkat edelim" diye konuştu. TOPLANTININ ardından TFF 2. Lig ve 3. Lig'de yeni sezon fikstürleri çekildi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.