Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.07.2014 Gazete
ABONE OL

'dan flaş karar!

, ve Trabzonspor'un şikayetlerini değerlendirdi ve konuyu araştırmak üzere bir müfettiş tayin etti. Karar bugün de açıklanabilir

UEFA'dan flaş karar!
Futbol kamuoyu, 17 Temmuz'da 'dan şike süreciyle ilgili bir karar çıkmasını bekliyordu. Ancak, futbolun patronu UEFA, net bir karar açıklamadı. Aksine 3 Temmuz sürecini daha da ileri bir tarihe atacak hamle yaptı! Trabzonspor'un ' hakkında işlem yapmadı' diye Futbol Federasyonu'nu, Fenerbahçe'nin de 'Teşvik primi verdi' iddiasıyla Trabzonspor'u şikayetleri için soruşturma açan UEFA'nın önümüzdeki günlerde bir karar vermesi beklenirken, önemli bir gelişme yaşandı.

ÜÇ SENE ÖNCE DE GELMİŞTİ
Her iki şikayeti soruşturan UEFA, konuyu araştırmak üzere bir müfettiş tayin etti ve bu konudaki açıklamanın da bugün veya Pazartesi günü yapılması bekleniyor. UEFA'dan Trabzonspor veya TFF aleyhine bir karar çıkması durumunda cezalar gündeme gelecek. Bilindiği gibi 3 Temmuz 2011'de patlak veren şike sürecinden sonra UEFA müfettişlerinden Cornu İstanbul'a gelerek savcılıkla fikir alışverişinde bulunmuştu.

kalan karakter 1000

Dieg0 Rıbas Dieg0 Rıbas

Çan mısın zilmisin her neysen git kendi takımının tarihini araştır türkiyeye şikeyi getirten takım kim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 18.07.2014 17:17
ÇANLAR FB İÇİN ÇALIYOR ÇANLAR FB İÇİN ÇALIYOR

FENERBAHÇE 2.LİGE

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır7
cevapla 18.07.2014 12:52
RAMAZAN RAMAZAN

Fener ceza almadı öylebir şeyki suç var UEFA bu suça ceza veriyor,CAS veriyor,TÜRKİYE MAHKEMELERİ HUKUK YARGI veriyor ama sadece esas vermesi gereken TFF fenere ceza vermek istemiyor kupasını geri almıyor adamlar üstelik şampiyon ilan ediyorlar bu tamamı ile utanmazlık çok ayıp burada neyin korkusu neyin adaleti neyin kararı YAZIKLAR olsun görende Trabzon kupa meraklısı zanneder alakası yok sadece diyorlarki kardeşim neden ya neden ceza vermiyorsunuz?Neden sebep ne? Biz neyiz Fener'e karşı nedir bu alaka?Yok abi UEFA cidden ceza vericek ama Fener haketti tek suçlu TFF ve Fener çünkü bu duruma getiren Trabzon asla değil sadece Adalet istiyor e haklılar adamların haksız oldukları konu yokki?Hepsinde haklı çıkıyorlar o kadar açıkki futbolda adaletsizlik çok var Örnek GS basket takımına yapılanlar ve TFF,TBF inanılmaz şekilde alakasız kendilerini haklı görüyorlar ama kimsede desteklemiyor şuda unutulmasın kimsenin kupası dert değil sadece milletin istediği 1 takıma adalet olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır9
cevapla 18.07.2014 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.