Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.07.2014 Gazete

Çakır'ın başarısı tesadüf değil!

UEFA Başkan vekili Şenez Erzik, "Çakır'ın başarısı tesadüf değil" derken Blatter'in telefonla arayarak "İyi değil, çok iyi değil. Fevkaladeydi" dediğini söyledi...

Çakır'ın başarısı tesadüf değil!
FIFA İcra Kurulu Üyesi ve UEFA 1. Başkan Vekili Şenes Erzik, 2014 FIFA Dünya Kupası'nda biri yarı final olmak üzere üç maç yöneten Cüneyt Çakır ve ekibinin başarısının tesadüf olmadığını söyledi.

GURUR DUYUYORUM!
Dünya Kupası için Brezilya'da bulunan Erzik, Türk hakemlerimiz hakkında "Yarı final maçı Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun açısından takım oyununun bir zaferiydi. Yaklaşık 5 yıldır gece gündüz beraberler. Maçlara beraber hazırlanıyorlar. Hiçbir şey tesadüfen olmaz. Başarıda mutlaka çalışmanın ve hazırlık döneminin etkisi var. Onlarla gurur duyuyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.