Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.07.2014 Gazete
ABONE OL

İlk ders: Takım ruhu

G.Saray'daki en büyük eksikliğin arkadaşlık olduğuna kanaat getiren teknik direktör ilk olarak takım ruhunu yeniden inşa etmek için kolları sıvadı

İlk ders: Takım ruhu
Önceki gün Florya'da iş başı yapan Cesare tedaviye başladı!.. Geçen sezonla ilgili geniş çaplı bir araştırma yapan İtalyan hocanın takımdaki en büyük eksikliğin arkadaşlık olduğuna kanaat getirdiği öğrenildi. Özellikle yerli ve yabancı futbolcular arasında iletişim sorunu olduğunu düşünen Prandelli takım ruhunu yeniden inşa etmek için çalışmalara başladı.

BAĞLAR GÜÇLENECEK
Prandelli'nin Avusturya kampında yerli ve yabancı futbolcuları karışık olarak oda arkadaşı yapmayı düşündüğü öğrenildi. İtalyan hoca bu şekilde arkadaşlık bağlarını güçlendirmeyi hedefliyor. G.Saray'da geçen sezon futbolcular arasında birçok sorun yaşanmış, özellikle yerli-yabancı gruplaşması olduğu öne sürülmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.