Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.07.2014 Gazete
ABONE OL

Onur'u asla satmayız

Onur'un G.Saray'a satılacağı dedikodularına cevap Trabzonspor Genel Sekreteri 'den geldi: "Ayağımıza kurşun mu sıkalım?"

Onur'u asla satmayız
Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Recep Kıvrak'ın Galatasaray'a satılacağı yönündeki dedikodulara Genel Sekreter sert çıktı. Güney, "Biz gelecek yıl şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuruyoruz. Şampiyonluğa oynayacak bir takım kalecisini satar mı? Kendimize kurşun mu sıkalım? Bunu görüyorlar. Haliyle dedikodularla yaralamaya çalışıyorlar ama dimdik ayaktayız" dedi.

İYİ OYUNCULAR GELİYOR

Trabzonspor'un transferler çalışmaların çok güzel gittiğini vurgulayan Güney, "Herkes nasıl futbolcular aldığımızı görecek. Onur'u tamamlayacak futbolcular alacağız. Kampa katar bitecek" dedi.

Ulaş ÖZDEMİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.