Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.07.2014 Gazete
ABONE OL

77 milyonun gururu

Gözyaşlarını tutamayan anne Vildan Çakır, "Sen Türkiye'nin gururusun" dedi , yarı final müjdesini ilk olarak annesiyle ve babasıyla paylaştı. Gözyaşlarını tutamayan anne Vildan Çakır, "Sen Türkiye'nin gururusun" dedi

77 milyonun gururu
FIFA kokartlı hakemimiz yarı final müjdesini alır almaz telefona sarıldı... Anne ve babasını arayan Çakır, "Anneciğim, babacığım yarı final maçı bana verildi. Sizin ve Türk halkının duaları benimle olsun" ifadesini kullandı. Müjdeli haber sonrası anne Vildan Çakır ile baba Serdar Çakır'ın gözyaşlarını tutamadığı belirtildi. Vildan Çakır'ın, "Sen Türkiye'nin gururusun" dediği öğrenildi. Gece geç saatlere kadar müjdeli haber bekleyen Vildan ve Serdar Çakır'ın dün sürpriz yapmak için Brezilya'ya gittiği de ifade edildi. MHK Hakem Kurulu'nun ise Çakır'a yarı final verileceğinden emin olduğu için THY'nin İstanbul-Sao Paulo uçağına 1 hafta önceden 4 kişilik rezervasyon yaptırdığı da belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.