Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 05.07.2014 Gazete
ABONE OL

Kuy satılık değil!

Van Gaal'ın Manchester United'a giderken götüreceği iddia edilen Kuyt'a Başkan Aziz Yıldırım'dan izin çıkmadı: "Kuyt bizim liderimiz. Onu buradan emekli edeceğiz. Eğer kendi gitmek isterse de 15 milyon Euro'yu getiren Kuyt'ı alır"

Kuy satılık değil!
İngiliz gazetelerinin "Manchester United'ı çalıştıracak olan Louis van Gaal, 'ı da yanına istiyor" haberi Türk ve İngiliz menajerleri harekete geçirdi. Pek çok menajer Sarı-lacivertli yönetimden Kuyt için ManU ile görüşmek için izin belgesi talep etti. Ancak Fenerbahçeli yetkililer, 34 yaşındaki Kuyt için kapıya dayanan menajerlere başkan Aziz Yıldırım'ın şu yanıtını vererek teklifi kibarca reddettiler: "Kuyt futbol takımımızın liderlerindendir. Kendisi ile futbol yaşamı sonrasında da çalışmayı düşünüyoruz. Ancak kendisi ayrılmak isterse saygı duyarız. Kendisi için belirlediğimiz bonservis bedeli ise 15 milyon Euro'dur! Pazarlığa da açık değiliz"

SADECE 15 MİLYON EURO MU?
Başkanın menajerlere verdiği "hayır" anlamına gelen bu cevap, idari menajer Hasan Çetinkaya tarafından Hollanda Milli Takımı ile Brezilya'da bulunan Kuyt'a iletildi. Bunun üzerine tecrübeli oyuncunun, "Başkan'a çok kırıldım. Sadece 15 milyon euro mu?" diyerek espriyi patlattığı öğrenildi.

SEN MİLLİ MAÇLARA KONSANTRE OL
Dirk Kuyt'ın Çetinkaya aracılığı ile başkan Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ettiği, Fenerbahçe'de futbol oynamaktan ve İstanbul'da yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu aktardığı vurgulandı. Çetinkaya'nın da "Sen milli maçlarına konsantre ol. Biz burada senin başarılarınla gurur duyuyoruz. Umarım kupayı alırsınız" dediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ş çiçek ş çiçek

kinsenin istediği yok yamalamaya çalışma

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.07.2014 20:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.