Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 05.07.2014 Gazete
ABONE OL

Kadıköy'de oynayın

F.Bahçe Başkanı 'dan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a tarihi çağrı "Olimpiyat Stadı'nın şartları kötü. Gelin Avrupa maçlarını Kadıköy'de oynayın"

Kadıköy'de oynayın
Başkanı 'dan Beşiktaş'a tarihi jest geldi... Beşiktaş'ın lig maçlarını oynamak için stat aradığı dönemlerde Kadıköy Saracoğlu Stadı'nın kapılarını Beşiktaş'a açan Fenerbahçe Başkan Aziz Yılıdırım, teklifini yineledi.

TEŞEKKÜR ETTİ!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Beşikta Başkanı Fikret Orman'a "Olimpiyat Stadı'nın şartlarını biliyoruz. İsterseniz gelin Avrupa Ligi maçlarını Kadıköy'de oynayın" dediği öğrenildi. Yıldırım'a teşekkür eden Orman'ın konuyu yönetim kuruluna taşıyacağını ifade etti. Siyah-Beyazlılar'ın bu teklife sıcak bakmadıkları ve maçları Olimpiyat'ta oynamak istedikleri ifade ediliyor.

kalan karakter 1000

Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

BJK bir kolej takımıdır....? yada biz eski spor severler öyle deriz çünkü her zaman çevresi ile barışık bir kulüptür akıllı inanlarca yönetilmiştir.Fener şenol,Birolu aldı da yıkamadı yerlerine heemen gençlerden Sanlı ve yusufu buldu,Dolayısiyle G.saray-fFener muhabbeti gibi görülmez bu camia. Olimpiyad stadı avrupa maçları için tam isabet olur mevsimiin gidişatı gereğince ve işte ozaman üç büyükler stadlarını 50 binlik yaptıklarına pişman olacaklar.Nerde baksan bu kulüplere70 binlik stad gerekir nüfusumuz onu gerektirir çünkü biz topu seven bir toplumuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 05.07.2014 11:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.