Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 02.07.2014 Gazete
ABONE OL

Gerilimin belgesi!

TAKVİM'in 27 Haziran'da yaptığı "Dostuğa Yıldırım Düştü" haberini yalanlayan , dergideki teşekkür yazısında ve Adalete Fener Yak kampanyasından hiç bahsetmedi

Gerilimin belgesi!
'de Başkan ve eski yöneticilerden arasında yaşanan gerilim birkez daha belgelendi... TAKVİM, 27 Haziran'da "Dostluğa Yıldırım Düştü" manşetiyle verdiği haberde ikilinin arasına kara kedi girdiğini tüm Türkiye'ye duyurmuştu.

TEK KELİME BİLE YOK!
Hatta Yıldırım'ın Ali Koç'un 1907 Derneği'ne bağlı olan ve kulübün iletişim departmanında çalışan iki kişiyi işten çıkarması TAKVİM'in manşetinde yer almıştı. Fenerbahçe Kulübü ise bu haberden 1 gün sonra Aziz Yıldırım'ın ağzından resmi siteden yalanlama yayınladı ve "Koç'la aramızda sorun yok" demişti. Fakat Yıldırım dün çıkan Fenerbahçe Dergisi'ndeki teşekkür yazısında ne Ali Koç'tan ne de Adalete Fener Yak kampanyasıyla ilgili tek kelime etmedi. Bu da gerilim belgesi olarak yorumlandı.

kalan karakter 1000

Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

A.Yıldırım Ali Koça cephe alırsa hayatının hatasını yapmış olur,bunu yapmamalı birileri Yıldırımın ipini çekmeli sevenleri tü kaka deyiverir yeter herkes sıkıntılı herkes ayağını denk almalı.ı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 05.07.2014 11:32
CESUR OLMAK CESUR OLMAK

KİM NE DERSE DESİN BU DİYARBAKIR,ERGANİLİ ,AZİZ CESUR BİRİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 02.07.2014 17:28
brns brns

neden dergi her çıktığında teşekkür etsin ki deli mi bu adam. önceki sayılarda yeterince etti bundan sonrakiler de etmeyeceğini nerden biliyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.07.2014 16:46
serdar serdar

hiç üzülmedim. daha beter olsunlar. diğerleriyle arasınada yıldırım düşer.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 02.07.2014 14:53
Mehmet Mehmet

Neden bu kadar nefret dolusunuz. Tuttuğunuz takımla ilgilenseniz eğlenseniz futbolla dalganızı geçseniz daha iyi olmazmı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 04.07.2014 00:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.