Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.06.2013 Gazete
ABONE OL

Hindistan'a mı gidelim

TFF'yi ve 'ı istifaya davet eden Trabzonspor eski Başkanı , "Ortada bir UEFA kararı var. Ne yapalım Hindistan'a mı gidelim. ABD'ye mi soralım ne yapacağız diye" ifadesini kullandı

Hindistan'a mı gidelim
Başkanı 'ın gündemi değiştiren açıklamalarının ardından Trabzonspor'a yönelik imaları sözleri Bordo-Mavili kulüpte o dönem başkanlık yapan 'in cevap vermesini doğurdu.

ATATÜRK ÖLDÜ, TÜRKİYE BİTTİ Mİ!
Şener, "Türkiye bir hukuk devleti ortada bir mahkeme kararı var. Türkiye Futbol Federasyonu UEFA'ya bağlı. Ortada bir UEFA kararı var. Daha ne yapalım? Hindistan'a mı gidelim soralım? Veya ABD'ye mi soralım ne yapacağız diye? Bu olmuş bir kere bunu kabul etmekten başka çare yok. Bu çıkışlar milleti kandırmaktan başka bir işe yaramıyor" diye konuştu. Şener şöyle devam etti: Türk futbolu bir iki takımdan müteşekkil değildir. Burada bir sürü takım var onlarla yoluna devam eder. Mustafa Kemal öldükten sonra Türkiye'yi kapatmadılar yolumuza devam ediyoruz. TFF Başkanı da yönetimi de gitmelidir. Yıldırım da istifa etmelidir. M. Ali Aydınlar'ın dediği yapılsaydı mesele çoktan bitmişti.

PUAN SİLMEYE RAZIYDIK
Şener, "Fener'in düşmesi gerekmezdi. Puan silme bile şikenin tesbiti olurdu. Mesele de kapanırdı" dedi...