Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.05.2013 Gazete

Eski dosta ziyaret!

Teknik Direktörü , yardımcısı ve Hakan Şükür, bugün Gürcistan'da 'nin jübilesinde buluşuyor

Eski dosta ziyaret!
İmparator , Milan'da teknik adamlık yaparken öğrencisi olan Gürcü futbolcu Kaladze'nin jubilesi için bugün bu ülkeye gitti. O dönemde takım arkadaşı olan G.Saray yardımcı antrenörü Ümit Davala ve Hakan Şükür ile birlikte Gürcistan'a giden Terim, burada Milan ve Inter takımlarının eski oyuncularının yer aldığı jubile maçında görev yapacak. Sarı- Kırmızılı takımın teknik patronu Fatih Terim, 'nin yer aldığı Milan takımının antrenörlüğünü yapacak. Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon İstanbul'a gelen Kaladze, Florya'da eski hocası Terim'i ziyaret etmiş ve hasret gidermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.